SLEVY
Grily
Zahradní krby
Krbová kamna
Peletová kamna
Hybridní kamna
Sporáky
Krbové vložky
Kotle
Saunová kamna
Bio krby
Krbové obestavby
Stavba krbu svépomocí
Kouřovody
Příslušenství pro krby a kamna
Náhradní díly pro krby a kamna
Bojlery nerezové
Vzduchotechnika
Elektrické krby
Pece na pizzu
Udírny
Zahrada
AZ krámek
https://www.kamnakrby.cz/image/cache/data/127_dTTTTTTTTTTTTTTTT-500x500.jpg
|
|
|
| Výrobce: EUROTEPLO | |
| Model: euroteplo-sattan mini III plotna | |
| Dostupnost: Není skladem | |
Teplovzdušná kamna SATTAN MINI s plotnou pro ohřev nebo vaření vycházející z osvědčené řady SATTAN a jsou určena k přitápění a vytápění společenských a obytných místností, chat, rekreačních chalup, skladů, dílen a staveništních objektů. Kromě sálání tepla vlastním povrchem vzniká též konvenkce, tedy bezhlučné samoproudění vzduchu trubkami, které tvoří plášť kamen. Tím dochází k cirkulaci s rychlým promísením studeného a teplého vzduchu v místnosti.
V případě dobrých tahových podmínek doporučujeme nainstalovat teplovzdušný výměník (I - III), tímto se zvýší výkon a účinnost kamen.
V těchto kamnech je možno spalovat dřevo nebo dřevěné brikety.
Technické parametry
| Šířka | 510 mm |
| Výška | 825 mm |
| Hloubka | 810 mm |
| Vývod kouřovodu | zadní |
| Výška středu kouřovodu | 655 až 660 mm |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |
| Minimální provozní tah | 10 Pa |
| Výkon | 4-12 kW |
| Vyhřívaný prostor | 240 m³ |
| Maximální délka polen | 500 mm |
| Hmotnost | 95 kg |