SLEVY
Grily
Zahradní krby
Krbová kamna
Peletová kamna
Hybridní kamna
Sporáky
Krbové vložky
Kotle
Saunová kamna
Bio krby
Krbové obestavby
Stavba krbu svépomocí
Kouřovody
Příslušenství pro krby a kamna
Náhradní díly pro krby a kamna
Bojlery nerezové
Vzduchotechnika
Elektrické krby
Pece na pizzu
Udírny
Zahrada
AZ krámek
https://www.kamnakrby.cz/image/cache/data/_Euroteplo/sattan_III_plotna_01-500x500.jpg
|
|
|
| Výrobce: EUROTEPLO | |
| Model: euroteplo-sattan III plotna | |
| Dostupnost: Není skladem | |
Kamna SATTAN III s max. výkonem 19 kW poskytují dostatek tepla pro vytopení chat, několika místností atd. o celkového objemu do 380 m³. Kamna jsou vybavena dvoukomorovým CB spalováním. Systém umožňuje dokonalé spalování plynů a prachových částic s minimálním dopadem na životní prostředí. Způsob hoření je velice hospodárný - dochází k velké úspoře paliva (30 až 40%) při srovnatelném výkonu. Výkon kamen se reguluje přívodem vzduchu na dvířkách. Na tato kamna je možnost dokoupit přídavnou troubu, která se jednoduše nasadí na kamna a Vy můžete péct jako v klasické troubě např. pizzu, buchty, maso atd.
Pokud jsou dobré tahové podmínky komína doporučujeme instalaci teplovzdušného výměníku I, II nebo III, čímž se zvýší účinnost kamen. Využijete teplo, které je odváděno do komína.
V těchto kamnech je možno spalovat dřevo nebo dřevěné brikety.
Technické parametry
| Šířka | 670 mm |
| Výška | 860 mm |
| Hloubka | 1 000 mm |
| Vývod kouřovodu | zadní |
| Výška středu kouřovodu | 615 až 625 mm |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Minimální provozní tah | 1 Pa |
| Výkon | 2-21 kW |
| Vyhřívaný prostor | 420 m³ |
| Možnost teplovodního výměníku I | 5 kW |
| Hmotnost | 180 kg |
| Maximální délka polen | 650 mm |