Váš nákupní košík je prázdný!
SLEVY
Grily
Zahradní krby
Krbová kamna
Peletová kamna
Hybridní kamna
Sporáky
Krbové vložky
Kotle
Saunová kamna
Bio krby
Krbové obestavby
Stavba krbu svépomocí
Kouřovody
Příslušenství pro krby a kamna
Náhradní díly pro krby a kamna
Bojlery nerezové
Vzduchotechnika
Elektrické krby
Pece na pizzu
Udírny
Zahrada
AZ krámek
https://www.kamnakrby.cz/image/cache/data/5_dBBBBBBBBBBBBBBEEEEEEEEE-500x500.jpg
|
|
|
| Výrobce: EUROTEPLO | |
| Model: euroteplo-mij baby oblouk bežova | |
| Dostupnost: Není skladem | |
Krbová kamna s kachlovým obkladem boků.Obklad topeniště šamot.Vzhledem ke svému výkonu vhodné pro nízkoenergetické stavby.
Kamna s teplovodním výměníkem mají vždy pouze horní vývod kouřovodu.
Litinový obklad topeniště: + 2.000,-Kč
Teplovodní výměník : + 5.000,-Kč
| Šířka | 650 mm |
| Výška | 1 050 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Výška středu kouřovodu | 705 až 715 mm |
| Vývod kouřovodu | zadní | horní |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Minimální provozní tah | 10 Pa |
| Výkon | 2-7 kW |
| Vyhřívaný prostor | 140 m³ |
| Možnost teplovodního výměníku II (vodník) | 5 kW |
| Maximální délka polen | 300 mm |
| Hmotnost | 120 kg |