Facebook
Kategorie

Izolační deska GRENAISOL 30 mm 800x600mm

Model: GR-00001
Dostupnost: Obvykle skladem
Dostupnost produktu Vám upřesní náš specialista
CZK
Maloobchodní cena 662 Kč
Naše cena vč. DPH 562 Kč 562
Ušetříte 100 Kč
Bez daně: 464 Kč
Množství:  

MINIMÁLNÍ ODBĚR 5 ks (možno kombinovat různou tloušťku desek) !!!

Stavebně-izolační deska pro stavbu krbu a kachlových kamen.

Shrnutí hlavních výhod

  • ekologicky a fyziologicky nezávadný materiál
  • certifikováno v ČR
  • naprosto neprašný systém
  • malá potřeba prostoru díky nevelké tloušťce materiálu
  • bezproblémévá likvidace jako u běžného stavebního materiálu
  • stavební a izolační stavební prvek v jednom
  • jednoduché opracování a úprava
  • kvalitní, rychlé, ekonomické řešení
  • dodáváno s komletním fotonávodem a technickou podporou
  • komletní program k deskám (kamnářské materiály)

Rozměr desek je 800/600 mm = 0,48 m2

Izolační deky GRENAISOL jsou vyráběny z expandovaného vermiculitu a speciálního anorganického pojiva, které zabezpečuje vysokou odolnost proti vysokým teplotám do do 1250°C a tepelným šokům. Deska je zdravotně nezávadná a neobsahuje žádná asbestová, skleněná, nebo minerální vlákna. Má dostatečnou pevnost a mechanickou stabilitu, vysokou odolnost s vysokým elektrickým odporem a nízkou tepelnou vodivost. Díky vlastnostem těchto desek nejen zdravě postavíte (nehořlavý, ekologický, přírodní materiál) , ale zabezpečíte i dostatečnou izolaci krbu nebo kachlových kamen v jednom stavebním úkonu. Tím zbytečně neztrácíte tepelnou energii vytvořenou zdrojem tepla na vytápění obvodových stěn domu či jiných konstrukcí a teplo je využito pouze k vytápění místností. Využití desek Grenaisol se oproti samotné izolaci značně rozšiřuje neboť je můžete přímo obkládat, barvit nebo natáhnout tenkostěnnou omítku. Tím si šetříte spoustu času i financí. Desky GRENAISOL jsou pevné a disponují výbornou izolační schopností. Potřebujete relativně malou tloušťku materiálu oproti jiným běžným izolačním materiálům, čímž si také šetříte drahocenné místo v interiéru. Perfektně se s deskami manipuluje. Desky Grenaisol jsou velmi stálé, nedochází k žádným změnám jak při vysokých, tak nízkých teplotách. Likvidace je předepsána jako u běžného stavebního odpadu.
Zpracování se provádí běžnými nástroji na dřevo (ruční pila, aku vrtačka, sponkovačka, brusná mřížka na sádrokarton apod.). Při práci dochází opravdu k minimální prašnosti !
Grenaisol je opatřen na jedné straně aplikačními drážkami, které se postarají o perfektní přilnutí kamnářské perlinky,omítek apod.