Facebook
Kategorie

Izolační deska GRENAISOL 30 mm 800x600mm

SKVĚLÁ CENA Izolační deska GRENAISOL 30 mm 800x600mm
 Další obrázky
Izolační deska GRENAISOL 30 mm 800x600mm Izolační deska GRENAISOL 30 mm 800x600mm
Model: GR-00001
Dostupnost: Obvykle skladem
Dostupnost produktu Vám upřesní náš specialista
CZK
Naše cena: 562 Kč 562
Bez daně: 464 Kč
Množství:  

MINIMÁLNÍ ODBĚR 5 ks (možno kombinovat různou tloušťku desek) !!!

Stavebně-izolační deska pro stavbu krbu a kachlových kamen.

Shrnutí hlavních výhod

  • ekologicky a fyziologicky nezávadný materiál
  • certifikováno v ČR
  • naprosto neprašný systém
  • malá potřeba prostoru díky nevelké tloušťce materiálu
  • bezproblémévá likvidace jako u běžného stavebního materiálu
  • stavební a izolační stavební prvek v jednom
  • jednoduché opracování a úprava
  • kvalitní, rychlé, ekonomické řešení
  • dodáváno s komletním fotonávodem a technickou podporou
  • komletní program k deskám (kamnářské materiály)

Rozměr desek je 800/600 mm = 0,48 m2

Izolační deky GRENAISOL jsou vyráběny z expandovaného vermiculitu a speciálního anorganického pojiva, které zabezpečuje vysokou odolnost proti vysokým teplotám do do 1250°C a tepelným šokům. Deska je zdravotně nezávadná a neobsahuje žádná asbestová, skleněná, nebo minerální vlákna. Má dostatečnou pevnost a mechanickou stabilitu, vysokou odolnost s vysokým elektrickým odporem a nízkou tepelnou vodivost. Díky vlastnostem těchto desek nejen zdravě postavíte (nehořlavý, ekologický, přírodní materiál) , ale zabezpečíte i dostatečnou izolaci krbu nebo kachlových kamen v jednom stavebním úkonu. Tím zbytečně neztrácíte tepelnou energii vytvořenou zdrojem tepla na vytápění obvodových stěn domu či jiných konstrukcí a teplo je využito pouze k vytápění místností. Využití desek Grenaisol se oproti samotné izolaci značně rozšiřuje neboť je můžete přímo obkládat, barvit nebo natáhnout tenkostěnnou omítku. Tím si šetříte spoustu času i financí. Desky GRENAISOL jsou pevné a disponují výbornou izolační schopností. Potřebujete relativně malou tloušťku materiálu oproti jiným běžným izolačním materiálům, čímž si také šetříte drahocenné místo v interiéru. Perfektně se s deskami manipuluje. Desky Grenaisol jsou velmi stálé, nedochází k žádným změnám jak při vysokých, tak nízkých teplotách. Likvidace je předepsána jako u běžného stavebního odpadu.
Zpracování se provádí běžnými nástroji na dřevo (ruční pila, aku vrtačka, sponkovačka, brusná mřížka na sádrokarton apod.). Při práci dochází opravdu k minimální prašnosti !
Grenaisol je opatřen na jedné straně aplikačními drážkami, které se postarají o perfektní přilnutí kamnářské perlinky,omítek apod.