Váš nákupní košík je prázdný!
https://www.kamnakrby.cz/image/cache/data/Enders/4925-500x500.jpg
|
|
|
| Výrobce: ENDERS | |
| Model: 4925 | |
| Dostupnost: Obvykle skladem | |
| Dostupnost produktu Vám upřesní náš specialista | |
Enders MARBELLA je designové závěsné elektrické topidlo o výkonu 2000W, doplněné o LED osvětlení. Díky dálkovému ovládaní dokážate snadno zapnout nebo vypnout jak topení, tak ambientní LED osvětlení. Výškově nastavitelný závěs s karabinou pro zavěšení. Dálkové ovládaní. Krytí IP 44.
| Plynulá regulace výkonu v kW: | 2 kW |
|---|---|
| Topné těleso: | Halogen |
| Materiál: | Práškově lakovaná ocel |
| Typ ochrany: | Krytí IP45 |
| Dálkové ovládání: | Ano |
| LED lampa: | Ano |
| Rozměry: | Š 45,5 x H 45,5 x V 10 cm |
| Hmotnost: | 3,3 kg |