https://www.kamnakrby.cz/image/cache/data/_KVS/vsp-9112.S382-500x500.jpg
|
DOPRAVA ZDARMA
|
|
| Výrobce: KVS MORAVIA | |
| Model: VSP-9112.S382 | |
| Dostupnost: Obvykle skladem | |
| Dostupnost produktu Vám upřesní náš specialista | |
Sporák KVS MORAVIA typ VSP-9112 Klaudie s prosklenými dvířky topeniště a i trouby, je konstruován na spalování pevného paliva, jako jsou dřevo a dřevěné brikety, šíře 924 mm.
Světle šedý, pravý, chromované doplňky, smaltovaný rám plotny, ocelová broušená plotna
Za příplatek je možné nahradit standardní ocelovou varnou desku deskou sklokeramickou.
Pro zabudování sporáku do kuchyňské linky je možné použít ochlazovací panely. Pokud jsou součástí linky i horní skřínky nad sporákem, je nutné je izolovat od tepla a páry, např. odsavačem par nebo jiným způsobem. Jinak by mohlo dojit k poškození linky.
Technické parametry...
| Jmenovitý tepelný výkon (JTV): | 7,0 kW |
| Regulovatelný výkon: | 7 – 10 kW |
| Průměr kouřového hrdla: | 120 mm |
| Rozměry sporáku (šxvxh): | 924 x 850 x 600 mm |
| Rozměry trouby (šxvxh): | 300 x 250 x 430 mm |
| Výška odtahového hrdla: | 735 +- 5 mm (středem od podlahy) |
| Minimální komínový tah: | 12 Pa |
| Účinnost při JTV | 80,6 % |
| Hmotnost: | 175 kg |
| Doporučené palivo: | dřevo a dřevené brikety |
| Varianty provedení plotny: | ocelová broušená, nebo sklokeramická |
| Třída energetické účinnosti: | A |