https://www.kamnakrby.cz/image/cache/data/kvsklaudie/bezovy-chrom012-500x500.jpg
|
DOPRAVA ZDARMA
|
|
| Výrobce: KVS MORAVIA | |
| Model: VSP 9112.3382-OP | |
| Dostupnost: Obvykle skladem | |
| Dostupnost produktu Vám upřesní náš specialista | |
Sporák Klaudie s prosklenými dvířky topeniště a trouby VSP 9112 šíře 924 mm
Sporák na pevná paliva béžový pravý, chromované doplňky, smaltovaný černá rám, ocelová stříkaná plotna
Za příplatek je možné nahradit standardní ocelovou varnou desku deskou sklokeramickou.
Pro zabudování sporáku do kuchyňské linky je možné použít ochlazovací panely. Pokud jsou součástí linky i horní skřínky nad sporákem, je nutné je izolovat od tepla a páry, např. odsavačem par nebo jiným způsobem. Jinak by mohlo dojit k poškození linky.
| Jmenovitý tepelný výkon (JTV): | 7,0 kW |
| Regulovatelný výkon: | 7 – 10 kW |
| Průměr kouřového hrdla: | 120 mm |
| Rozměry sporáku (šxvxh): | 924 x 850 x 600 mm |
| Rozměry trouby (šxvxh): | 300 x 250 x 430 mm |
| Výška odtahového hrdla: | 735 +- 5 mm (středem od podlahy) |
| Minimální komínový tah: | 12 Pa |
| Účinnost při JTV | 80,6 % |
| Hmotnost: | 175 kg |
| Doporučené palivo: | dřevo a dřevené brikety |
| Varianty provedení plotny: | ocelová dělená stříkaná, nebo sklokeramická |
| Třída energetické účinnosti: | A |