Facebook
Kategorie

Našli jste někde lepší cenu? Řekněte nám o tom a my Vám zašleme individuální nabídku s nižší cenou, která je v našich možnostech.

Vaše cena
Váš e-mail
 

Našli jste někde lepší cenu? Řekněte nám o tom a my Vám zašleme individuální nabídku s nižší cenou, která je v našich možnostech.

Vaše cena
Váš e-mail
 

Regulátor teploty RT-03 mikroprocesorový

Regulátor teploty RT-03 mikroprocesorový
Výrobce: EU
Model: eu-regulator teploty
Dostupnost: Do tří dnů
CZK
Naše cena 2 400 Kč 2400
Bez daně: 1 983 Kč
Množství:  

Mikroprocesorový teplotní regulátor je určen ke krbům s vodním pláštěm.
Měří teplotu vody v plášti krbu, a podle nastavených parametrů řídí činnost oběhové pumpy a elektromagnetického ventilu s cílem dovedení vody do konečných částí vodního systému (bojler, ohřívač apod.). Regulátor chrání instalaci před zamrznutím - automaticky spouští oběhovou pumpu, když teplota vody klesne pod 4?C a informuje zvukovým signálem a blikáním, když voda dosáhne teploty 95?C.
Dodatečný obvod GRILL umožňuje ruční zapínání a vypínání motoru rožně. Vybaven displejem řídící panel má kompaktní konstrukci, estetický vzhled a je určen k zabudování pod omítku nebo sádrokartón.
Úspornost a komfort vyplývající z použití systému ohřívání krbem s vodním pláštěm a jednoduché obsluhování a funkčnost regulátorů poskytují možnost ještě efektivnějšího využití energie dřeva.


Technické údaje:
napájení 230V 50 Hz
odběr výkonu 4W
škála k měření teploty 0 - 99°C
škála nastavení teploty 5 - 70°C
digitální teplotní čidlo (firmy DALLAS)
omezení teploty tepla 93°C
teplota zapnutí alarmu 95°C
ztížení výstupů 3A 230V 50Hz
rozměry (š-v-t) 148x80x15
POZOR
Toto zboží prodáváme bez viditelných na obrázku objímek na čidlo.

HADICE
čili speciální měděná trubka zabudovaná do krbu s vodním pláštěm,která může najít svůj účel jak k vytváření teplé užitkové vody tak jako zabezpečení krbové vložky před přehřátím,také v případě výpadku elektrické energie
Budete-li do svého krbu montovat tuto hadici, je nezbytně nutné vybavit ji bezpečnostním ventilem.