Váš nákupní košík je prázdný!
https://www.kamnakrby.cz/image/cache/data/AmbiFire/ambifire-master-60f-03-500x500.jpg
|
DOPRAVA ZDARMA
|
|
| Výrobce: AMBIFIRE | |
| Model: 008D | |
| Dostupnost: Skladem | |
Moderní a designová krbová vložka vhodná do konvekčních i uzavřených akumulačních staveb.
Svými malými zástavbovými rozměry se hodí i do menších prostorů.
Svým velkým prosklením a hlubším topeništem vás tato vložka jistě nadchne. Nabízí krásný pohled do ohně a méně časté i komfortnější přikládání paliva.
| Hmotnost | 160 kg |
| Výška | 1225 mm |
| Šířka | 665 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Váha | 160 kg |
| Výkon | 3 - 8 kW |
| Účinnost | 80,9 % |
| Odvod kouře | 150 mm |
| Přívod vzduchu | 120 mm |
| Minimální tah komína | 12 Pa |
| Max.délka polen | 350 mm |