Facebook
Kategorie

Našli jste někde lepší cenu? Řekněte nám o tom a my Vám zašleme individuální nabídku s nižší cenou, která je v našich možnostech.

Vaše cena
Váš e-mail
 

Dovre 2175 CBS

DOPRAVA
ZDARMA
Dovre  2175 CBS
DOPRAVA V ČR ZDARMA
Výrobce: DOVRE
Model: Dovre 2175 CBS
Dostupnost: Obvykle skladem
CZK
Maloobchodní cena 45 925 Kč 45925
Bez daně: 37 955 Kč
Množství:  

Celolitinová krbová vložka s rovným předním prosklením ozdobeným elegantním černým orámováním - moderní design (vzhled LCD televizoru). Velká plocha skla zajistí příjemný pohled do hořícího ohně.

Boky topeniště jsou obloženy vermikulitovými deskami pro udržení vysoké teploty ve spalovací komoře nutné pro zplynování dřeva, obložení také usměrnuje vyzařování tepla a stabilizuje hoření. Vložka je vybavena úsporným a ekologickým systémem dvoustupňového CB spalování, oplach skla předehřátým vzduchem, který silně proudí podél celé plochy skla seshora dolů a udržuje tak sklo v naprosté čistotě.

Systém bezroštového spalování umožnující maximálně prodloužit interval mezi přikládáním (popel a vytvořené žhavé uhlíky nepropadají přes rošt do popelníku, ale stále prohořívají v topeništi až na prach).

Nad topeništěm je umístěn vyjímatelný litinový deflektor, který rozráží kouřové plyny a prodlužuje jejich dráhu, díky čemuž dochází k maximálnímu využití kouřových spalin. Zabudovanou komínovou klapku je ovládána mechanicky (automaticky se otevře při otevření dvířek, aby kouř nevyletěl do místnosti)

Vložka je určena pro přechodné i trvalé topení. Díky vysoké schopnosti akumulace litiny, vložka vydává teplo ještě několik hodin po vyhasnutí ohně. Možnost napojení vložky na externí přívod vzduchu pro spalování z venkovních prostor (průměr hadice 100 mm). Pod vložku lze dokoupit originální stojan na míru (vhodné především při napojení na externí přívod vzduchu).

Jako palivo lze použít kusové dřevo a dřevěné brikety.

Jmenovitý výkon: 10 kW

Maximální výkon
: 12 kW

Minimální výkon
: 3 kW

Účinnost
: 79 %

Doporučený vytápěný prostor
: 160 - 240 m3

Doba hoření
: 6 - 10 hodin/dávka (dle kvality a množství paliva)

Šířka
: 670 mm

Výška
: 500 mm

Hloubka
: 430 mm

Hmotnost
: 157 kg

Průměr kouřovodu
: 150 mm

Max. délka polen
: 50 cm