Váš nákupní košík je prázdný!
https://www.kamnakrby.cz/image/cache/data/BROWIN/browin-nerezove/nerezova-udirna-termostat-automaticka-7-500x500.jpg
|
|
|
| Výrobce: Browin | |
| Model: 7501096 | |
| Dostupnost: Obvykle skladem | |
| Dostupnost produktu Vám upřesní náš specialista | |
Kompletní sada - výběrem naší udírny si vybíráte kompletní produkt vybavený 3 rošty, 1 tácem, 1 tácem na štěpku, 3 háčky a madlem, které vám umožní bezpečně vyjmout horký rošt
| Materiál: | nerez |
| Délka: | 49.7 cm |
| Šířka: | 34.8 cm |
| Výška: | 72 mm |
| Hmotnost: | 14 kg |
| Spotřeba energie: | 1600 W |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
| Maximální vsázka: | 8 kg |